0 Değerlendirmeler SKU: h7866

30/28dB SM 1310/1550nm Mini OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR ile Dokunmatik Ekran

Stokta var



30/28dB SM 1310/1550nm Mini OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR ile Dokunmatik Ekran
açıklamaları: optik zaman alan reflektometri (OTDR) yüksek performanslı ve yüksek maliyetli optik ağ, kullanım kolaylığı, yüksek zeka, ve tek tıklama otomatik hızlı test. buna ek olarak, bu enstrüman boyutu küçük. güçlü fonksiyonları vardır ve piller tarafından desteklenmektedir edilebilir. operasyon arayüzü basit ve dostu. The test personeli can dokunmatik ekranı kullanarak veya tuş takımı tarafından OTDR çalıştırmak, uyarlanması için kullanım alışkanlıkları farklı test personeli. özellikleri: dokunmatik ekran + tuş takımı, kullanımı kolay Büyük-kapasite polimer lityum pil sürekli destekleyen fazla 10 saat çalışmasını destekleyen SD kart ve USB flash sürücü arasında veri alışverişi katı kabuk tasarımı, toz geçirmez ve darbeye dayanıklı küçük, işık, ve taşınabilir uygulamalar: telekomünikasyon inşaat ve bakım kablolama Sistemi diğer fiber-optik projeleri CATV inşaat ve bakım optik bileşenleri üretim ve araştırma özellikler: Model TR303 dinamik Aralık 30/28dB dalgaboyu (± 20 nm) 1310/1550 ekran 3.5 ' TFT LCD dokunmatik ekran optik arayüz FC/UPC mesafe aralığı (km) 0.3, 1,3, 5,10, 30,60, 120 darbe genişliği (ns) 5,10, 20,40, 80,160,320,640, 1280,2560, 5120,10240, 20480, Oto ölçüm süresi 15 s, 30 s, 1 dak, 2 dak, 3 dak zayıflama dead zone 10 m olay ölü bölge 1.8 m mesafe ölçümü hassas ± (1 m + 5x10-5 x Mesafesi + Örnekleme aralığı) veri depolama > 60000 testi izleri iletişim arayüzü USB optik Haberleşme Test HIÇBIR

₺4 182.99

Paylaş

Ucuz 30/28dB SM 1310/1550nm Mini OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR Ile Dokunmatik Ekran, Yüksek Kalite 30/28dB SM 1310/1550nm Mini OTDR Optik Zaman Alan Reflektometri Fiber Optik OTDR Ile Dokunmatik Ekran, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Marka Adı TRENSBATTER
Item 1310/1550nm Mini OTDR
Centre wavelength 1310/1550nm
Fiber Singlemode
Dynamic Range 30/28dB
Connector FC/UPC
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 26cm x 20cm x 18cm (10.24in x 7.87in x 7.09in)
Ara